Sprężarki tłokowe CLASSIC
zoom_in
  • Sprężarki tłokowe CLASSIC
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Sprężarki tłokowe CLASSIC

PLN0.00
Tax included

(0.00 tax excl.)

Dane techniczne : Seria CLASSIC Wydajność na ssaniu: 210 do 460 l/min Ciśnienie: 10 bar Wysokowydajne sprężarki rzemieślnicze CLASSIC: wyjątkowy stosunek jakości do ceny Standardowe zespoły konstrukcyjne oraz koncentracja na cieszących sie popytem wariantach doprowadziły w przypadku s...
Quantity

Dane techniczne :

Seria CLASSIC
Wydajność na ssaniu: 210 do 460 l/min
Ciśnienie: 10 bar

Wysokowydajne sprężarki rzemieślnicze CLASSIC: wyjątkowy stosunek jakości do ceny

Standardowe zespoły konstrukcyjne oraz koncentracja na cieszących sie popytem wariantach doprowadziły w przypadku serii CLASSIC do powstania korzystnego stosunku ceny i jakości.
Jakość jest dla nas najważniejsza. Głównym elementem każdej sprężarki ClASSIC jest  wytrzymały, oryginalny blok sprężarki firmy KAESER KOMPRESSOREN.
Także "produkt ostateczny" jest doskonały- w końcu każda sprężarka Classic jest produkowana, montowana i sprawdzana w centrum produkcyjnym sprężarek tłokowych w Coburgu.


compressor block Blok sprężarki
Element podstawowy, blok sprężarki, jest produkowany w naszych zakładach w Coburgu. Nacisk podczas produkcji położono na wytrzymałość tłoka, pierścieni tłokowych, korbowódu, łożysk oraz kołnierza korby. Gwarantuje to jakość i bezpieczeństwo.
valves Zabezpieczone przed działaniem korozji zawory ze stali szlachetnej
Zawory, które zostały wykonane ze stali szlachetnej, posiadają języczki z odprowadzającym ciepło ogranicznikiem posuwu. Gwarantuje to szczelne zamykanie się zaworów oraz dłuższy okres trwałości.
Fluid Wysokowydajny olej
Seryjnie każda sprężarka rzemieślnicza firmy KAESER KOMPRESSOREN jest napełniana specjalnym, odpornym na zmiany temperatury wysokowydajnym olejem.  Dzięki temu na zaworach nie dochodzi prawie do powstawania nagaru a interwał wymiany podwaja się do 1000 godzin roboczych (lub 2 lat).
Precision machining Precyzyjna produkcja
Rzemieślnicze umiejętności, ponad 80-letnie doświadczenie w produkcji precyzyjnych urządzeń oraz najnowocześniejszy proces produkcji gwarantują wysoki standard jakości naszych wyrobów.
final assembly Staranny montaż instalacji
Nie tylko przy produkcji bloków sprężarek, lecz także przy montażu całych urządzeń sprężarkowych zachowujemy jak największą staranność.

 

New product

You May Also Like..

You May Also Like..

navigation