Z dniem 1 kwietnia 2017 roku przeniesiono siedzibę firmy: 63-004 TULCE ul. Klonowa 7

Współpraca

FUH Wichtowski- autoryzowany dystrybutor nagrzewnic Master zachęca Państwa do przyłączenia się do sieci oraz uczestnictwa w sprzedaży i promowaniu urządzeń marki Master. Poszukujemy rzetelnych partnerów handlowych w zakresie sprzedaży, ewentualnego montażu oraz serwisu oferowanych przez nas produktów na terenie calej Polski.

Swoim partnerom oferujemy najlepszej jakości produkt, zaplecze techniczne oraz wsparcie handlowe. Najbardziej prężnym dealerom zapewniamy wyłączność na danym terenie, wsparcie reklamowe oraz dobrany indywidualnie, korzystny program dealerski.

Podpisując z nami umowę dealerską, dostaniecie Państwo możliwość uczestnictwa we wszystkich ogólnopolskich promocjach organizowanych przez naszą firmę.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani podpisaniem z nami umowy dealerskiej prosimy o kontakt. Przyjedziemy do Państwa i przedstawimy cały program ze szczegółami. Po krótkiej weryfikacji dokumentów oraz pełnej akceptacji warunków przez obie strony, podpisujemy umowę.

Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z naszą oferta oraz materiałami dodatkowymi, będa Państwo zainteresowani oferowanymi przez nas urzadzeniami. Ufamy także, że wszyscy Państwa przyszli klienci zadowoleni będą z codziennego użytkowania i eksploatacji urządzeń przez nas dostarczonych.

Trwa ładowanie formularza

Biuro: +48.61-865-35-21
Kom: +48.601-57-31-98
Kom: +48.601-18-66-28

E-mail: biuro@wichtowski.pl

Wyślij zapytanie

Trwa ładowanie formularza