Sprężarki tłokowe PREMIUM
zoom_in
  • Sprężarki tłokowe PREMIUM
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Sprężarki tłokowe PREMIUM

PLN0.00
Tax included

(0.00 tax excl.)

  Dane techniczne Seria Premium Wydajność na ssaniu: 130 do 660 l/min Ciśnienie: 10 do 25 bar Sprężarki rzemieślnicze Premium - mistrzowska jakość Wszystkie sprężarki rzemieślnicze Premium są wyposażone w bloki sprężarkowe, które wymagają przeprowadzania jedynie niewielu...
Quantity

 

Dane techniczne

Seria Premium
Wydajność na ssaniu: 130 do 660 l/min
Ciśnienie: 10 do 25 bar

Sprężarki rzemieślnicze Premium - mistrzowska jakość

Wszystkie sprężarki rzemieślnicze Premium są wyposażone w bloki sprężarkowe, które wymagają przeprowadzania jedynie niewielu prac konserwacyjnych. W nowo stworzonej sprężarce KAESER-COMPACT o mocy do 1,5 kW obudowa silnika i obudowa sprężarki stanowią jeden element konstrukcyjny. Bloki sprężarek są produkowane w fabryce sprężarek tłokowych firmy KAESER KOMPRESSOREN w Coburgu. Tam też montowane i sprawdzane są całe urządzenia. Znani i cenieni niemieccy producenci dostarczają wyłącznie dla KAESER KOMPRESSOREN wysokiej jakości zbiorniki sprężonego powietrza oraz silniki elektryczne.


machining Precyzyjna produkcja
Staranność, ponad 80-letnie doświadczenie w produkcji precyzyjnych urządzeń oraz najnowocześniejszy proces produkcji gwarantują jakość firmy KAESER KOMPRESSOREN.
plant assembly Staranny montaż urządzeń
Nie tylko produkcja bloków sprężarek, ale także składanie urządzeń sprężarkowych wykonywane jest z najwyższą dokładnością.
Premium booster Sprężarka COMPACT
Stanowiąca całość obudowa silnika i obudowa sprężarki COMPACT (do 1,5 kW) pozwala na jeszcze bardziej efektywne odprowadzenie ciepła. Szczególnie wytrzymałe tłoki, pierścienie tłokowe, korbowód, łożyska i kołnierz decydują o wysokiej jakość serii Premium.
Premium valve Zabezpieczone przed działaniem korozji zawory ze stali szlachetnej
Zawory, które zostały wykonane ze stali szlachetnej, posiadają języczki z odprowadzającym ciepło ogranicznikiem posuwu. Gwarantuje to szczelne zamykanie się zaworów oraz ich  podwyższoną trwałość.
Premium fluid Wysokowydajny olej
Do każdej sprężarki rzemieślniczej firmy KAESER KOMPRESSOREN wlewany jest seryjnie specjalny, odporny na zmiany temperatury, wysokowydajny olej. Dzięki temu na zaworach nie pojawia się prawie wcale nagar. Oprócz tego interwał wymiany oleju wzrasta do 1 000 godzin roboczych.

 

New product

You May Also Like..

You May Also Like..

navigation